Titulní obrázek

Subaru Impreza WRX Club Spec

18.červenec 2012

Japonská automobilka Subaru informovala veřejnost o modelu Subaru Impreza WRX Club Spec. Plánuje se totiž výroba v sérii 300 vozů, které budou výhradně s čtyřdveřovou karoserií typu sedan. Přeplňovaný čtyřválec bude pohánět všechna čtyři kola pouze prostřednictvím manuální převodovky.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

Pokud patříte mezi zájemce o tuto limitovanou edici můžete si zvolit mezi křiklavým oranžovým lakem karoserie s černými doplňky nebo méně nápadným provedením v černé barvě. Od standardní verze WRX se Club Spec odlišuje díky paketu STI. Obsahuje upravený přední nárazník, nepřehlédnutelný spoiler na zádi, rozpěru předních tlumičů a zkrácené dráhy řazení.

Standardem pro WRX Club Spec jsou 17palcová kola a vnější zpětná zrcátka v černé barvě, označení na karoserii a číslovaná plaketa v interiéru. V něm mají oranžová auta černé čalounění doplněné o prošívání nití stejné barvy jako karoserie, zatímco u černých aut je použito prošívání nití červené barvy. Paket, jehož součástí jsou všechny úpravy, je k dispozici i pro standardní WRX za 2.100 australských dolarů (okolo 45.000 Kč), zatímco v rámci WRX Club Spec stojí 1.000 australských dolarů (přibližně 21.500 Kč) a cena vozu z této limitované edice je stanovena na 41.490 australských dolarů (zhruba 880.000 Kč).