Titulní obrázek

Povinnému ručení od AXY se daří

5.září 2012

Podle nedávno zveřejněných údajů České kanceláře pojistitelů se pojišťovně AXA podařilo za rok zdvojnásobit počet pojištěných vozidel. K 2.7.2012 mělo 72 848 vozidel povinné ručení Axa. V porovnání s údaji roku 2011 se jedná o navýšení o více než 35 000 prodaných pojistek.

Pojištění vozidel: připojištění čelního skla je jedním z nejrozšířenějších připojištění k povinnému ručení nebo k havarijnímu pojištění. Můžete si zvolit připojištění s limitem od 5000 kč až po 50000 Kč. Některé pojišťovny vyžadují spoluúčast, jiné zas pojišťují např. všechna skla na vozidle.

Povinné ručení AXA je nabízeno se základním limitem krytí 35 mil. Kč na škodách na majetku/zdraví. Případně si lze sjednat povinné ručení s limity dvojnásobnými.

Výhodou produktu Autopojištění jsou i rozsáhlé asistenční služby dostupné nejen v případě nehody, ale i poruchy vozidla. Jejich součástí je i odtah po celé České republice.

Povinné ručení Axa vyniká i cenou připojištění skel vozu, kdy za 540 Kč/rok získáte krytí až do výše 20 000 Kč při 20% spoluúčasti. Cena je několikanásobně nižší než obdobná připojištění konkurence, avšak spoluúčast je bohužel vyšší.